СФНУ
13
Років досвіду
11
Верифікованих рекомендацій
7
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
7
Ексклюзивних об'єктів
1
Рекламна активність
6284
Останній візит на сайт
вчора
Ми працюємо на Ринку Нерухомості з 2013 року. Працівники АН "Проспект" є членами Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України. Довіра наших клієнтів являється найкращим показником нашого успіху і визнанням найвищого рівня нашого професіоналізму. Нашою основною перевагою є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми вивчаємо усі Ваші побажання щодо пошуку нерухомості, щоб запропонувати Вам найкращий варіант, незалежно від того, продаєте Ви чи купуєте. Агентство Нерухомості "Проспект" – Ваш надійний партнер, який допоможе придбати Вам будинок, квартиру Вашої мрії і вирішити будь-які питання пов`язані з нерухомістю. Якісно, професійно, надійно – основні принципи закладені в основу діяльності нашого агентства "Проспект".

Продаж будинків (2)

  • ПРОСПЕКТ
    63 000 $
    525 $/м²

    Кринична вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    120 / 90 / 15 м²
    2 поверхи
    2 сот
    3 кімнати
    2021 рік побудови
    вчора
    Продам якісний таунхаус вул. Кринична | 120 м² | Газове опалення БЕЗ КОМІСІЇ З ПОКУПЦЯ Пропоную Вашій увазі сучасний таунхаус у тихому та мальовничому місці! Площа: 120 м² Локація: вул. Кринична Будинок: Два повноцінні поверхи Газоблок AEROC 375 мм Перекриття — залізобетон Дах — італійська металочерепиця Утеплення — мінеральна вата 100 мм Комунікації: Газове опалення Центральний водопровід Центральна каналізація Електроенергія — 16 кВт Поруч природа: Річка Псел, хвойний ліс та озеро — ідеальне місце для життя та відпочинку! Ціна: 63 000 $ Підходить під: єОселя / єВідновлення І ТАК — БЕЗ КОМІСІЇ Додаткова перевага: За Вашим бажанням організуємо ремонт “під ключ” — є перевірені б...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • ПРОСПЕКТ
    160 000 $
    533 $/м²

    Берегова вул., 2

    єОселя єВідновлення Студентський пляж
    300 / 130 / 57 м²
    2 поверхи
    8 сот
    6 кімнат і більше
    2018 рік побудови
    1 тиж. тому
    До Вашої уваги в продажу. Розкішний та дуже стильний будинок у найпрестижнішому районі м. Суми ( р-н центрального парку ім. Кожедуба.) Шикарна ділянка 8 соток, з чудовим краєвидом, гарними сусідами. Будинок з ексклюзивним, просторим та продуманим плануванням! 2-х поверховий сучасний будинок 205 метрів квадратних, мансарда 90 метрів квадратних. Автономне опалення ( двоконтурний газовий котел). Мансардний поверх вільного планування (можна організувати спальні, кабінет, спортзал…) Усередині будинку зроблено максимальне оздоблення, чистова штукатурка стін, розведені теплі підлоги, стяжка підлоги, заведені всі комунікації. Закрита територія цегляним забором. Телефонуйте, покажем в бу...